Informacija klientams

Nuoširdžiai dėkojame klientams, jog pasirinkote ir naudojatės KYOCERA spausdintuvais / daugiafunkciniais įrenginiais.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį į KYOCERA spausdintuvams / daugiafunkciniams įrenginiams naudojamų originalių tonerių svarbą.

Yra dviejų rūšių toneriai: KYOCERA originalūs ir neoriginalūs toneriai. KYOCERA originalūs toneriai – tai „KYOCERA Document Solutions Inc.“ gaminami toneriai, kas garantuoja jų visapusišką kokybę. Bet kurie neoriginalūs toneriai nėra „KYOCERA Document Solutions Inc.“ produkcija. Yra gaminami dviejų rūšių neoriginalūs toneriai: suklastoti toneriai ir toneriai iš trečiųjų šalių.

Suklastoti toneriai – KYOCERA produkto kopijos, išoriškai atrodančios ir pateikiamos kaip tikros prekės originalai, arba tarsi jų gamyba yra suderinta su originalių tonerių gamintoju, t.y. „KYOCERA Document Solutions Inc.“ Suklastoti toneriai neteisėtai žymimi KYOCERA prekės ženklu. Minėtų KYOCERA produktų klastočių gamyba ir prekyba pažeidžia „KYOCERA Document Solutions Inc.“ teises į KYOCERA prekės ženklą, todėl šie veiksmai traktuojami kaip kriminalinis nusikaltimas. Dėl šių priežasčių „KYOCERA Document Solutions Inc.“ pasauliniu mastu ėmėsi teisinių veiksmų prieš įmones ar asmenis, gaminančius arba prekiaujančius KYOCERA produktų klastotėmis. Įspėjame, kad naudodami tokius produktus galite užsitraukti teisinę atsakomybę.

Trečiųjų šalių gaminami toneriai (alternatyvūs toneriai) žymimi kitu (ne KYOCERA) prekės ženklu arba ant jų nenurodomas joks įmonės pavadinimas; jie yra suderinami su KYOCERA gaminiais. Juos gamina ne „KYOCERA Document Solutions Inc.“, bet trečiosios šalys, ir tai nėra neteisėta.

Norėtume atkreipti dėmesį, kad Jums nusprendus naudoti neoriginalius tonerius negalėsime užtikrinti tinkamo Jūsų turimų KYOCERA įrenginių veikimo. Mes neišbandome kitų gamintojų tonerių, todėl negalime garantuoti, ar šie neoriginalūs produktai yra tikrai suderinami su mūsų gaminiais. Be to, neoriginalių tonerių naudojimas yra rizikingas, nes jie gali būti pagaminti nesilaikant originaliai KYOCERA produkcijai keliamų itin aukštų saugumo bei kokybės reikalavimų. Neoriginalių tonerių naudojimas gali sugadinti Jūsų KYOCERA spausdintuvus arba daugiafunkcinius įrenginius. Šiuo atveju atsiradus gedimams ar kitoms techninėms problemoms naudojant neoriginalius (suklastotus arba trečiųjų šalių) Jūsų turimiems KYOCERA įrenginiams nebus taikoma „KYOCERA Document Solutions Inc.“ gamintojo garantija.