Apie Compservis

UAB „Compservis“ – Lietuvos informacinių technologijų (IT) bendrovė, nuo 1991 m. nuosekliai plėtojanti ir tobulinanti savo veiklą projektuodama, diegdama, integruodama ir prižiūrėdama informacines sistemas, tinklus, dokumentų apdorojimo bei pramonines procesų valdymo sistemas. Pagrindinė bendrovės veikla — teikti Lietuvos įmonėms profesionalias kompleksines informacinių technologijų paslaugas, leidžiančias pasiekti maksimalią investicijų grąžą. Nuo 1993 m. UAB „Compservis“ prekiauja „Kyocera Mita“ kopijavimo aparatais. 2004 m. rugsėjo mėnesį UAB „Compservis“ šalies rinkoje tapo visų „Kyocera“ produktų platintoja ir aptarnavimo centru. UAB „Compservis“ yra autorizuotas „Computer Associates“ partneris, sertifikuotas „Fujitsu Siemens Computers“ aparatinės įrangos, „Powerware“ nepertraukiamo maitinimo šaltinių ir „Fujitsu“ skanerių sertifikuotas techninis centras Lietuvoje. UAB „Compservis“ klientai — Lietuvos finansinės, komercinės, gamybinės bendrovės, valstybės institucijos, taip pat privačios įmonės bei individualūs vartotojai. 2001-aisiais metais UAB „Compservis“ įsidiegė Kokybės vadybos sistemą pagal ISO 9001-2001 standarto ir Aplinkosaugos sistemą, pagal ISO 14001 standarto reikalavimus.

Vizija UAB „Compservis“ tikslas — ilgalaikis bendradarbiavimas, nes tik taip galima gerai pažinti kliento poreikius ir pateikti optimalius sprendimus bei užtikrinti patikimą informacinių sistemų priežiūrą.

Misija Būdami arti kliento — žinosime jo poreikius. Būdami IT profesionalai ir nuolat didindami savo ir kliento vertę — tobulėsime kartu!

Darbuotojai UAB „Compservis“, nuolat investuodama į darbuotojų mokymą ir kvalifikacijos kėlimą, viename kolektyve sukaupė giliausias žinias ir turi stiprų specialistų branduolį. Nuolatinis darbuotojų kvalifikacijos kėlimas užtikrina aukštą klientams teikiamų paslaugų lygį.