Apie mus

1948 m. Japonijoje, Osaka mieste buvo įkurta Mita Industrial Co įmonė. Ši įmonė specializavosi kopijavimo technikos gamyboje.
1959 m.  daktaras Kazuo Inamori ( Kyoto mieste) įkūrė „Kyoto Ceramic“, vėliau pervadintą į „Kyocera“ . Tuo metu kompanijos specializacija buvo smulkiosios keramikos dirbiniai. Per visą „Kyocera“ kompanijos egzistavimą nuolat tobulėjo gamybos metodai ir kelis kartus didėjo ekologiškų produktų gamybos apimtys. Šiandien „Kyocera“ yra viena iš pirmaujančių pasaulyje sudėtingos technologijos keramikos, elektroninių komponentų, saulės baterijų, mobiliųjų telefonų ir organizacinės technikos gamintojų. Korporatyviniai resursai skiriami trims pagrindinėms sritims: informacijai ir komunikacijai, aplinkosaugai ir gyvenimo lygio kėlimui.
1973 m. lapkričio 4 d. Amsterdame buvo įkurta „Mita Europe“.
2000 m. sausio mėnesį, susijungus „Kyocera“ (spausdinimo technika) ir „Mita“ (kopijavimo technika) kompanijoms, buvo sukurta „Kyocera Mita Europe“, esanti Hoofddorpe, Olandijoje, kuri tapo naująja korporacijos būstine Europoje. Šią įsimintiną datą „Kyocera Mita“ korporacija susikūrė susiliejus dviem kompanijoms, buvusioms vienoms iš progresyviausių dokumentų srautų valdymo, skaitmeninių technologijų ir kopijavimo, nekartridžininio bei ekonomiško spausdinimo srityse. „Kyocera“ ir „Mita“ susijungimas buvo pasaulinio restruktūrizavimo pradžia, kuris pagreitino dokumentų valdymo tinklinių sistemų vystymą.
2012 m. „Kyocera Mita Europe“ pakeitė pavadinimą į „KYOCERA Document Solutions Europe“.
Šiuo metu KYOCERA Document Solutions Europe B.V. būstinė yra Hoofddorp mieste, Olandijoje, padalinys – Meerbusch, Vokietijoje.
„KYOCERA Document Solutions Europe“ turi klientų 92 pasaulio šalyse (Europoje, vidurio Rytuose ir Afrikoje (EMEA regione)).
Direktoriai: Yoshiaki Onishi, Takashi Kuki, Reinhold Schlierkamp, Oscar Sanchez-Gonzalez, Takashi Yamamoto, Masahiko Ohi, Jun Okumura