Produktai

Kopijavimo ir Daugiafunkciniai Aparatai

Kopijavimo ir Daugiafunkciniai Aparatai

Kalbant apie kopijuoklius ir daugiafunkcinę įrangą, KYOCERA suteikia visapusiškiausią liniją pramonėje tarp apdovanojimus laimėjusių aparatų. Šie, į kopijavimą orentuoti įrenginiai su įvairiomis funkcijomis gali būti patobulinti su papildomomis spausdinimo, skenavimo ir fakso siuntimo funkcijomis, kurios pagerina darbo eigą ir bet kokio dydžio verslo efektyvumą.

daugiau
Spalvoti

Spalvoti

Spausdinant spalvotai svarbiausia yra nuoseklumas. Vakar spausdinto lapo spalvos neturėtų skirtis nuo to, kurį spausdinate šiandien. Nuoseklumas yra ypač pabrėžtinas, kai dažnai spausdinate spalvotai ir pastebite visus trūkumus. KYOCERA garantuoja nuoseklią spalvą, laikas nuo laiko.

daugiau
Spausdintuvai

Spausdintuvai

Labai vertinamas pramonėje ir aukštai įvertintas įvairių organizacijų, KYOCERA turi didelį patikimų, aukštos vertės, Eko-Draugiškų tinklo lazerinių spausdintuvų, kurie geba suteikti aukštos raiškos išvestį su grafika bet kokio dydžio darbo grupei, pasirinkimą. KYOCERA ECOSYS spausdintuvai gaminami pasitelkiant technologiją "be kasečių", naudojant ilgaamžį spausdinimo cilindrą ir didelės talpos tonerio talpyklą, kurie leidžia atspausdinti tūkstančius puslapių be įprastinio vartotojo įsikišimo bei sumažinti investicines išlaidas.

daugiau


Produktų apžvalga