Aplinka

KYOCERA siekia pirmauti aplinkosaugos sferoje. Aplikosauga

KYOCERA pareiškė savo ketinimus susitelkti ties aplinkosaugos problemomis 1991 metais išleidusi KYOCERA Aplinkosaugos Chartiją kaip savo veiklos išplėtimą „prisidėti prie visuomenės ir žmonijos pažangos.“ Pagal šią chartiją KYOCERA siekia būti aplinkosaugos pradininkais.

Mūsų tikslas yra teikti patrauklius produktus ir paslaugas atsižvelgiant į aktyvius veiksmus, siekiant susidoroti su globaliniu atšilimu, sumažinant atliekų kiekį, skatinant energijos vartojimo efektyvumą ir lėšų taupymą.

KYOCERA Aplinkosaugos Chartija
  iso-14008  

Gamyboje įvairūs veiksniai gali sukelti žalą. Tačiau šie nuostoliai gali būti sumažinti iki beveik nulio pasitelkiant informaciją, suteiktą visoms dalyvaujančioms šalims. Per mūsų visapusišką požiūrį į „matomumą“, KYOCERA Document Solutions viešai dalijasi informacija apie problemas. Šis metodas naudojamas siekiant sumažinti nuostolius. Visi darbutotojai atidžiai vertina kiekvieną individualią dalį, norėdami sumažinti žalą. Įvairios priemonės yra naudojamos užtikrinti produkto kokybei, įtraukiant klaidų patvirtinimą, net jei aptinkamas vienas potencialus defektas, praneštas per vieno mėnesio laikotarpį. Yra keli būdai, kuriais galima įvertinti mūsų poziciją link visapusiškos produktų kokybės visoje įmonėje.

Aplinką Saugantys Įrenginiai
iso-14008

Ilgaamžiai KYOCERA Document Solutions komponentai tobulina savo kopijavimo aparatus ir spausdintuvus, norėdami sukelti kiek įmanoma mažiau žalos aplinkai, nes įrenginius retai reikia keisti. KYOCERA įrenginiai atitinka aukščiausius aplinkosaugus standartus visame pasaulyje ir aktyviai siekia tikslų įgyvendinimo. Plokštės gaminamos be švino, produkto dizainas kuriamas siekiant sumažinti išteklių naudojimą, naudojamas aplinkai nekenksmingas įpakavimas. Tai – tik keli būdai pademonstruoti, jog KYOCERA yra įsipareigojusi sumažinti kenkimą aplinkai.

ISO14001 ir Integruota Aplinkosaugos Valdymo Sistema
  iso-14008

Netrukus po to, kai ISO140001 standartai aplinkosaugos valdymui buvo pristatyti, KYOCERA Document Solutions demonstravo aplinkosaugos įsipareigojimus, užregistruotus ISO14001 standartais. Visi KYOCERA Dokumentų Sprendimo gamybos planai įvykdė ISO14001 sertifikatus.